Anunț pentru închirierea prin licitație publică a unui spațiu

Anunt pentru inchirierea prin licitatie publica a unui spatiu in suprafata de 194 mp situat in imobilul Atelier confectii textile din comuna Bustuchin, Judetul Gorj, in vederea desfasurarii unor activitati de confectionare produse sanitare si alte produse de confectii.

„Primaria comunei Bustuchin, cu sediul in comuna Bustuchin, judetul Gorj, organizeaza in data de 05 iunie 2020, ora 13:00, licitatie publica pentru inchirierea unui spatiu de 194 mp situat in imobilul Atelier confectii textile din comuna Bustuchin, judetul Gorj”.

Documentatia de licitatie se poate ridica de la sediul Primariei comunei Bustuchin, incepand cu data publicarii anuntului.

Ofertele se depun la registratura Primariei comunei Bustuchin, pana la data de 04 iunie 2020, ora 11:00.

Informatii suplimentare se pot obtine la sediul Primariei comunei Bustuchin sau la telefon 0253/475.125.